Dlaczego Litery z taśmy Alurapid

Zajmujemy się produkcją reklamy zewnętrznej podświetlanej za pomocą modułów LED. Do produkcji liter przestrzennych 3D (wypukłe) używamy różnych materiałów jak; taśma Alurapid (3D System), dibond, styrodur, plexiglas czy PCW. Wykonujemy  dla firm  loga i oznakowania o dowolnym kształcie, rozmiarze oraz kolorze. Dokładamy starań aby niemal idealnie odwzorować  każdy kształt logotypu firmy. Litery podświetlane to to nie tylko litery świecące od frontu ale też litery świecące do tyłu tzw. efekt Halo lub z boku. Do wykonania liter wykorzystujemy markowe moduły ledowe firmy Bergmen  o dużej żywotności jakości świecenia. Obszar naszej działalności to województwo pomorskie oraz Trójmiasto jak Gdynia, Gdańsk.

więcej o budowie liter

litery przestrzenne

Właściwy dobór materiałów do odpowiedniej reklamy podświetlanej

Oznakowanie obiektów

Litery  z pleksy charakteryzuje  trwałość, wizualnie są bardzo estetyczne, łatwe w utrzymaniu czystości a co najważniejsze wykazują  odporność na różne warunki atmosferyczne zatem  możemy je stosować zarówno zewnątrz jak i na wewnątrz obiektu Szeroka gama kolorów oraz możliwość  wycinania różnych kształtów sprawia, że możemy z nich uzyskać oryginalne i nietypowe oznakowania i logotypy dla firm i instytucji.

Litery blokowe podświetlany front

Ciekawe efekty można uzyskać  łącząc pleksę z innymi materiałami, przy odrobinie kreatywności i poczuciu estetyki można uzyskać przyciągającą uwagę reklamę. Z przyjemnością  zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa litery podświetlane nawet najbardziej wymyślnego pomysłu.

Litery blokowe podświetlany tył litery

W przypadku efektu "Halo" litera nie świeci frontalnie lecz tyły litery. W efekcie uzyskujemy poświatę litery, rezultat niezwykle interesujący stosowany na elewacji z kamienia, cegły itd.

Kaseton typu " Klik"

W naszej ofercie mamy do zaoferowania Państwu kasetony z aluminium, o atrakcyjne budowie zamykanej w systemie "Klik". To bardzo trwałe kasetony malowane proszkowo w dowolnym kolorze.

   kasetony winylowe - system napinany

Kasetony winylowy tzw sysytem napinany z grupy reklam wielkogabarytowych. Takanina winylowa po odpowiednim naciągnięciu jest trwałą, odporną na uszkodzenia powierzchnią nośną. Dzięki temu systemowi można projektować reklamy w dowolnych wymiarach, nie jesteśmy ograniczeni rozmiarami płyt dibondu czy plexi. Front takiej reklamy nie ma łączeń co ważne dla ogólnej estetyki reklamy

Productivity

We are powerful professional golf for leadership of companies and clusters of national and international scale, increase of the efficiency of business

undefined